logo

ZAŁUCKA KUCZERA to polska marka założona przez Annę Załucką-Kuczerę.
Tworzy ubrania dla kobiet nie definiując ich wieku, większe znacze-nie ma dla niej wyrazisty styl i charakter odbiorczyni.
W swoich projektach stara się łączyć klasykę, eksperyment i technologię.
banner

Home      Profil      Kolekcje       Kontakt

+48 668 554 111 anna@zaluckakuczera.com

Rezygnacja z zamówienia

Rezygnacji z zamówienia bez podania przyczyny Klient może dokonać w ciągu 14 dni od chwili dostarczenia towaru do klienta, kontaktując się z firmą emailowo pod adresem dostępnym na stronie www.zaluckakuczera.com w zakładce Kontakt.

 

Rezygnacja może dotyczyć całości złożonego zamówienia bądź jego części. Jeżeli zapłata została dokonana z góry przelewem, to zwrot należności nastąpi na konto Klienta, z którego została dokonana płatność, lub po wcześniejszym ustaleniu z przedstawicielem firmy.

 

Prawo odstąpienia od umowy / zwrot towaru

 

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumentów (Dz. U. z dn, 24 czerwca 2014 roku, poz. 827) każdy zamówiony w Sklepie Internetowym www.zaluckakuczera.com, towar można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru do Klienta. Towar musi być oryginalnie zapakowany, nie może nosić śladów użytkowania. Jedyne koszty jakie ponosi Klient, to koszty wysyłki towaru do firmy ZALUCKA KUCZERA ul. Królowej Jadwigi 6, 32-020 Wieliczka.

 

Niezbędne jest również dołączenie do przesyłki rachunku/faktury wraz z formularzem odstąpienia od umowy. Należy nas poinformować drogą e-mailową o chęci zwrotu przed wysyłką zwracanego towaru.

 

Jeżeli zapłata za towar została dokonana z góry przelewem, to zwrot należności nastąpi na konto Klienta, z którego została dokonana płatność bądź na konto podane w Formularzu odstąpieniu od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni roboczych. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru wraz z opłatą dodatkową w przypadku zapłaty za towar za pobraniem. Sklep nie zwraca kosztów wysyłki poniesionych przez Klienta w przypadku zwrotu towaru odsyłanego do sklepu.

 

W chwili odbioru przesyłki, Klient powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera, w celu sprawdzenia, czy zawartość odpowiada zamówieniu oraz czy nie nastąpiły uszkodzenia w trakcie transportu. W przypadku nie sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera, reklamacje związane z w/w punktem nie będą uwzględniane. Jeśli nastąpi taka sytuacja należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera, poinformować nas o tym i odesłać przesyłkę na nasz adres.

 

Załącznik: Formularz odstąpienia od umowy